שליחת מייל לרובין
Email
jacob@presentins.co.il

תמיד כאן לשירותך, רובין

                                                         

שאלות נפוצות

כיצד משדרגת האפליקציה את התיק הפנסיוני שלי?

רובין מציג שדרוגים למוצרים פנסיוניים וביטוחים על בסיס קבוע ומאפשר לך לעבור לקרן או ביטוח חלופית בלחיצת כפתור. שדרוג בדרך כלל יוצע לך כאשר: קיימת קרן פנסיה חלופית עם דמי ניהול נמוכים יותר קיימת קרן פנסיה חלופית עם תשואה היסטורית גבוהה יותר קיימת קרן פנסיה אופטימלית יותר המתאימה לנתונים שלך רובין מאפשר למשתמשים שלו לנהל את עתידם הפיננסי בחוכמה ובכך לחסוך אלפי שקלים בשנה.

איך רובין מבצע את תהליך ההשוואה הדיגיטלי?

האלגוריתם הייחודי של רובין יודע לנתח את הפרופיל הפנסיוני והביטוחי שלך, לזהות ולהמליץ על חלופות מתאימות ובכך חוסך עבורך אלפי שקלים בשנה. לרובין יש גישה לנתוני שוק בזמן אמת, דבר המאפשר סקירה מעודכנת של חלופות רלוונטיות בתחום הפנסיה או הביטוח.

אם האפליקציה חינמית, כיצד אתם מרוויחים?

רובין מאפשר לך לבצע ניוד דיגיטלי ובעצם לשדרג את המצב הפיננסי שלך באמצעות מעבר קל לחברת ביטוח אחרת. במידה ולקוח בחר לבצע ניוד דרך האפליקציה רובין יקבל על כך עמלה מחברת הביטוח אליה הלקוח עבר. חשוב להדגיש כי העמלה משולמת לרובין ע"י חברת הביטוח ולא על חשבון הלקוח.

האם המידע שלי מאובטח?

רובין דואג לעמוד בתקני האבטחה המתקדמים ביותר, כל המידע שלך באפליקציה מוצפן ורמת הביטחון זהה לזו של בנקים וחברות כרטיסי אשראי. רובין עומד בדרישות המחמירות של הוראה 357 של משרד האוצר ותקן ההצפנה PCI של כרטיסי האשראי.

כיצד אני יכול לראות את נתוני הפנסיה שלי?

רובין אוסף עבורך את כל הנתונים הפנסיוניים והביטוחים שבאמצעות המסלקה הפנסיונית והר הביטוח. לאחר שסיים לאסוף את כל הנתונים הפיננסיים שלך, רובין מראה לך בדיוק את מצב הפנסיה שלך, את הביטוחים שלך, אילו קרנות פעילות ואילו לא ומחשב עבורך את תחזית הפרישה שלך. לאחר שכל הנתונים שלך נאספו, המידע יהיה זמין באפליקציה בכל זמן. במידה ורובין ימצא חלופות אטרקטיביות עבורך בתחום הפנסיה או הביטוח הוא יידע להציע לך אותם ובלחיצת כפתור יתחיל עבורך תהליך שדרוג של הקרן או הביטוח.

מיהם מומחי רובין?

מומחי רובין הם סוכני ביטוח בעלי רישיון אשר להם ותק של מעל 3 שנים כעצמאיים, בעלי רישיון בתוקף והתמחות בבניית תיקים הוליסטיים. המומחים נבחרו בקפידה על ידי רובין ומפוקחים באופן מתמיד על ידינו. המומחים זמינים וישמחו לענות על כל שאלה שלכם.

מתי ניתן להשתמש בשירותים של רובין?

אפליקציית רובין זמינה עבורך 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע! לתמיכה טכנית ניתן ליצור קשר עם צוות שירות הלקוחות של רובין, אשר זמין לענות על כל השאלות שלך מיום ראשון ועד חמישי. ניתן ליצור קשר עם השירות לקוחות באמצעות שליחת הודעת וואטסאפ למספר: 054-4598589